chaffier استانی نوجوان پیشگیری جشنواره

chaffier: استانی نوجوان پیشگیری جشنواره شهرکرد دانش آموز چهارمحال و بختیاری مرحله استانی

گت بلاگز گیلان آمادگی کامل ستاد انتخابات بندرکیاشهر جهت برگزاری حماسه ای پرشور

ستاد انتخابات بندرکیاشهر جهت برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه آمادگی کامل دارد.

آمادگی کامل ستاد انتخابات بندرکیاشهر جهت برگزاری حماسه ای پرشور

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛ بخشدار بندرکیاشهر با اعلام این خبر گفت: در جهت تلاش شبانه روزی عومل برگزاری انتخابات در بندرکیاشهر، انتخاباتی سالم، امن و پرشور را پیش رو خواهیم داشت.

حجت حاجی پور با بیان اینکه 47 شعبه اخذ رای در بندر کیاشهر در نظر گرفته شده است هست، اظهار داشت: 36 شعبه روستایی و 11 شعبه شهری که 10 شعبه آن ثابت و یک شعبه آن سیار هست، جهت اخذ آرای مردم بخش بندرکیاشهر تعبیه شده است است.

وی با اظهار بر اینکه حدود 25 هزار نفر در بخش واجد شرایط رای دادن هستند افزود: 850 برگزار کننده انتخابات اعم از هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی در بخش ستاد انتخابات کیاشهر فعالیت می کنند.

آمادگی کامل ستاد انتخابات بندرکیاشهر جهت برگزاری حماسه ای پرشور

بخشدار بندرکیاشهر همچنین از تعداد 26 نامزد انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بندرکیاشهر خبر داد و اذعان کرد: 234 نفر بعنوان نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش بندرکیاشهر هستند.

حاجی پور با تصریح بر اینکه با دستگاه قضایی و نیروی های نظامی و انتظامی در خصوص تخلفات انتخاباتی هماهنگی های مورد نیاز انجام شده است است خاطرنشان کرد: ستاد برگزاری انتخابات بندرکیاشهر با هرگونه تخلف انتخاباتی بویژه خرید و فروش آرا به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/اص

ستاد انتخابات بندرکیاشهر جهت برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه آمادگی کامل دارد.

واژه های کلیدی: برگزاری | انتخابات | نامزد انتخابات | آمادگی | ستاد انتخابات | بندرکیاشهر | انتخابات پروشور | انتخابات 96

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog