chaffier استانی نوجوان پیشگیری جشنواره

chaffier: استانی نوجوان پیشگیری جشنواره شهرکرد دانش آموز چهارمحال و بختیاری مرحله استانی

گت بلاگز مازندران اجرای ۵ هزار متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در قائمشهر

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، سعیدی مدیر امور آبفاشهری قائمشهر از اجرای ۵ هزار و ۱۶۰ متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در اقطار۲۰

اجرای ۵ هزار متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در قائمشهر

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، سعیدی مدیر امور آبفاشهری قائمشهر از اجرای ۵ هزار و ۱۶۰ متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در اقطار۲۰۰، ۳۱۵، ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی متر در این شهر طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: جهت اجرای طرحهای فاضلاب در قائمشهر ۴۷۰ کیلومتر شبکه فاضلاب نیاز است.

وی با بیان اینکه بخشی از اعتبارات اجرای طرحهای فاضلاب در قائمشهر از طریق تسهیلات بانک توسعه اسلامی تامین خواهد شد، افزود: در حال حاضر عملیات لوله گذاری فاضلاب در خیابانهای مهم نیما، بصیرت، بیست متری چشمه، سجاد ، مهمانسرا، خبر آوران و کوچه های منشعب آن اجرا شد.

مدیر امور آبفاشهری قائمشهر گفت: در مجموع مدول اول و دوم تصفیه منزل فاضلاب حدود ۱۸۳ هزار نفر در این شهر تحت پوشش طرحهای فاضلاب قرار می گیرند.

اجرای ۵ هزار متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در قائمشهر

سعیدی با اشاره به بهسازی، بازسازی و عوض کردن منصوبات ۴ حلقه چاه طی یک سال اخیر در این امور افزود: با این اقدام ۱۰۰ لیتر در ثانیه به توان تامین آب شرب مشترکین افزوده شد.

وی با بیان اینکه آب شرب مشترکین این امور در مجموع از طریق ۲۲ حلقه چاه با ظرفیت ۸۵۰ لیتر در ثانیه تامین می شود گفت: در سل گذشته ۳هزار و ۶۴۲ متر توسعه شبکه ، ۵هزار و ۵۵۲ متر اصلاح شبکه و ۳۶۷ مورد استاندارد سازی خطوط آبرسانی انجام و نسبت به برطرف ۳هزار و ۹۵۸ مورد اتفاقات شبکه اقدام شد.

مدیر امور آبفاشهری قائمشهر گفت: تعویض ۱۸۸۲ کنتور و ۴۰۰ دیدار دانشجویی را از دیگر کارها این امور در سال ۹۵ عنوان کرد.

سعیدی افزود: در امسال کارها و برنامه هایی همچون بازسازی و نوسازی شبکه توزیع و توسعه به میزان ۱۶ کیلومتر، خرید زمین و تجهیز یک حلقه چاه ، گزینش مشاور جهت مطالعه و بازبینی شبکه و ایستگاه پمپاژ ، مطالعه تله متری و انرژی وبازسازی و نوسازی ایستگاه پمپاژ ، بهسازی چاه و سرویس دیزل ژنراتور در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، سعیدی مدیر امور آبفاشهری قائمشهر از اجرای ۵ هزار و ۱۶۰ متر عملیات لوله گذاری فاضلاب در اقطار۲۰

امور آبفاشهری قائمشهر دارای ۵۹ هزار و ۵۶۲ یکسان است.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: فاضلاب | اجرای طرح | اجرای عملیات لوله گذاری | لوله گذاری فاضلاب | آبفار شهری | تسهیلات بانکی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog